Diğer

Telefonunuzu Şarj Edebilen Tost Makinesi: Foaster

31/07/2015

Ekmek kızartma makinelerini bilirsiniz. Aslında bizim ülkede pek de yoğun olarak kullanılmıyor olsa da oldukça işe yarayan bu araçlar ile iki ekmeğinizi aradaki boşluğa yerleştirip yandaki kolu aşağı çekerek ekmeklerinizin mis gibi kızarmalarını sağlayabiliyorsunuz. Peki ya aynı sistem ile şarj standınız olsa oldukça şık olmaz mıydı? İşte bu düşünülerek geliştirilen Foaster ile farklı ve eğlenceli bir biçimde telefonlarınızı şarj edebilirsiniz.

MicroUSB, Lightning ve eski tip 30 pinApple bağlantıgirişi bulunan bu Foaster ile tıpkı ekmek kızartacağınız gibi telefonunuzu şarj edebileceksiniz. Aynı anda 4 cihazı tek priz üzerinden şarj edebilen Foaster evinde farklılık arayan takipçilerimizin oldukça hoşuna gidebilir.

1364910587186115685

Şu anda üretim aşamasında olan bu cihaz henüz satışta değil, fakat satışa çıktıktan sonra eBay, Ali Express ve Amazon gibi e-ticaret sitelerinde yer alacaktır ve bu yolla satın alınabilir olacak. Şahsen oldukça ilginç ve güzel bir düşünce olarak gördüğüm Foaster’ın tablet uyumluluğu da oldukça iyi düşünülmüş. Özellikle 3-4 cihaz şarj edilirken oluşacak uzatma prizi ve kendi şarj kabloları karmaşıklığını da çözebilecek Foaster’ın şu an için fiyatı da belli değil.

 

Bunları'da BeğenebilirsinizYandex.Metrica