Oyun

Bunaltıcı Sıcakları Unutturacak 5 Oyun

10/07/2015

 

 

 

 

  • Critical Annihilation

4d4a6b

Gerçekten oldukça sürüyleyici bir oyun. Bir göz atayım daha sonra bırakırım diye düşünüyorsanız hiç bulaşmayın derim. Buraya tıklayarak Firefox tarayıcınızda oyunu oynayabilir veya herhangi bir tarayıcıdan oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz (bence indirin çünkü bu oyunun bir kenarda durması lazım).

 

  • Silhouette

b51367

2 kişilik evden kaçış oyunu. Biriniz kurban, biriniz katil. Müzikleriyle ve ortamıyla inceden inceye insanın tırsmasına neden olan oyuna buradan ulaşabilirsiniz. Bu arada bu oyun için Firefox tarayıcınızı kullanın.

 

  • Sugar, Sugar

b20473

Çizim yaparak dökülen şekerleri bardaklara doldurmaya çalıştığınız zeka küpü bir oyun. İlk başlarda oyun size biraz kolay gelebilir ancak ilerleyen bölümlerde insanı şekerden soğutuyor. Buraya tıklayarak ne kadar dayanabileceğinizi test edebilirsiniz.

 

  • Soundodger

9bcd32

Oyuna başlarken bir müzik seçiyorsunuz ve olayları akışına bırakıyorsunuz. Bir dairenin içerisinde küçük bir daireyi yönettiğiniz sırada müziğin ritmine göre sağdan soldan oklar gelmeye başlıyor. Kısacası oklardan kaçmaya çalışıyorsunuz ancak kendinizi bir süre sonra müziğe kaptırdığınız için durum zorlaşıyor. Çok konuşma link ver diyenleri buraya davet ediyorum.

 

  • Shuffle

180c61

Klasik bilardo mantığıyla oynanan eğlenceli bir oyun. Kendi topunuzun hızını ve yönünü belirleyerek karşı tarafın bütün toplarını masa dışına çıkarmaya çalışıyorsunuz. Eğer canınız bir şeye tıklamak isterseburaya tıklayabilirsiniz.

 

Kaynak: http://liste.webtekno.com/oyun/bunaltici-sicak….html

 

Bunları'da BeğenebilirsinizYandex.Metrica